Kamil Grondys

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, Kamil Grondys stał się wiodącym ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa mobilnego. Od momentu dołączenia do zespołu B2B w Samsungu w 2016 roku pełnił funkcję architekta rozwiązań, projektując i wdrażając kompleksowe rozwiązania z zakresu cyberbezpieczeństwa dla szerokiego grona klientów. Kamil ściśle współpracuje z agencjami rządowymi i kluczowymi klientami Samsunga, aby sprostać ich szczególnym wymaganiom w zakresie bezpieczeństwa.

Jest poszukiwanym prelegentem, regularnie występuje na konferencjach branżowych i był zapraszany do wygłaszania gościnnych wykładów na najlepszych uczelniach technicznych w Polsce. Jego doświadczenie zaowocowało również zaproszeniami do wygłoszenia wykładów w prestiżowych instytucjach, takich jak Uniwersytet Stanforda i Uniwersytet w Kapsztadzie.