Marta Godzisz

Marta Godzisz od lat zajmuje się tworzeniem modeli edukacyjnych, które dostosowane są do zmieniającego się świata i zmieniających potrzeb. Jest pomysłodawczynią i współtwórcą największej szkoły artystycznej w Polsce – BROADWAY MUSICAL SCHOOL. Jest również współwydawczynią i redaktorką jedynych w Polsce podręczników kształcenia artystycznego skierowanych do dzieci, młodzieży i dorosłych.

Od ponad 10 lat tworzy programy studiów podyplomowych i MBA odpowiadające na wyzwania rynku w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Uwielbia obserwować potrzeby świata i wyzwania, z jakim się zmierza oraz dostosowywać do nich właściwe modele edukacyjne, które mogą być odpowiedzią i rozwiązaniem na nie.